Üye olmak ücretli midir?

SLN ONLINE MAĞAZA üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen anasayfamızdan üye olabilirsiniz.


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
SLN ONLINE MAĞAZA'dan yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

Alışveriş Sepeti nedir?
SLN ONLINE MAĞAZA'ya giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?
SLN ONLINE MAĞAZA'mızdan sadece kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Hafta içi belirli günlerde ürünleriniz kargoya verilir. Şu an için sadece kargoyla teslimat yapılmaktadır.


Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?
Kargo ücreti, seçtiğiniz ürünlere göre farklılık gösterebilir. Alışveriş yaparken sepetinizde kargo ücretini görebilirsiniz. Çeşitli ürünlerde kargo ücretsizdir.

Gönderim alanlarınız nereleridir?
Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde her lokasyona gönderilebilmektedir.

 

SLN ONLINE MAĞAZA'dan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
SLN ONLINE MAĞAZA'dan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz.İade için önce hesabım sekmesinden ilgili siparişinizi seçip iade talebinizi oluşturmanız gerekir.İade talebiniz onaylandıktan sonra paketinizden çıkan iade formunu doldurarak herhangi anlaşmalı kargo firmalarımızdan iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. FATURASI OLMAYAN ,ETİKETİ ÇIKARILMIŞ VEYA KULLANILMIŞ ÜRÜNLERİN İADESİ KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2 hafta içerisinde yüklenebilmektedir. Bu süreç bankalara göre farklılık gösterebilir. Anlaşmalı olmadığımız firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. 


SLN ONLINE MAĞAZA' dan aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?
SLN ONLINE MAĞAZA'dan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, iade/değiştirme formu doldurarak değişimini talep edebilirsiniz. Değiştirilecek ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. FATURASI OLMAYAN ÜRÜNLERİN DEĞİŞİM KESİNLİKLE YAPILMAYACAKTIR. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Firmamız indirim dönemlerinde seçili ürünlerde değişiklik yapmama hakkına sahiptir.

Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?
Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese incelemeye göndermeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz ürün, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir.

*Hatalı kullanım ve yıkama talimatlarına uyulmadan temizleme işlemi yapılmış ürünler kabul edilmeyecektir.

İade ve değişim için göndereceğimiz ürünleri hangi adrese göndermemiz gerekiyor?

Kavakpınar Mahallesi, Cemil Meriç Caddesi No:145 Pendik İstanbul

 

İrtibat Tel:0216 3969798