Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Sitemizde Ödemeler kısmında belirtilen hesaplarımızdan (TL) herhangi birine ödeme yapabilirsiniz. Ödemeniz ile ilgili dekontu saklamanız gerekmektedir. Firmamız transfere dair referans numarasını sizden talep edebilir. EFT esnasında gönderici bilgilerinin ve aldığınız ürünlere ait sipariş numarasının doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Kredi kartınızla, anlaşmalı banka ve çeşitli çevrimiçi ödeme sistemleri* vasıtasıyla, tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan sipariş ettiğiniz tutardaki bedel kadar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Banka ve ödeme sistemi tarafından yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Çevrimiçi ödeme sistemlerinin tarafınıza yansıtabileceği ek masraf ve kesintiler sorumluluğumuz dışındadır.

*Paypal, BKM, Payu, iyzico, vb.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Selen tekstil ürünleri Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimize bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Posta kutularına gönderim bulunmamaktadır.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından biriyle gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

Yurtdışı teslimatları PTT kargo tarafından gerçekleşmektedir.

 

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

* Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Ürünü teslim almayıp, kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Hazırlanan tutanağın görselini veya takip numarasını en kısa zamanda 0216 397 66 67 numaralı fax'a  veya  siparis@sln.com.tr mail adresine iletiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.